Müşteri Görüşleri

Daire sahibi olarak  yapımı süresince Hüdaverdi Yapı  ile çalışmaktan ne kadar memnun ve mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.
Binamızın çevreye yeni bir vizyon kattiğına inanıyoruz. 
 G.O.P ilçesinin  en güzel apartmanlarından birinin inşaatını hem mühendislik, hem de mimari olarak en küçük detaylara kadar düşünüp hayata geçiren, Hüdaverdi Yapı ailesine teşekkür ederiz.

                                             Öğretmen Murat Albayrak / Çalışkan sok .

 


 

 Arsa sahibi olarak Hüdaverdi Yapı 'nın Noter sözleşmesinden inşaat bitimine kadar  gerek inşaatın tamamlanması , gerek inşaat bitiminden sonra ilgisinden çok memnunuz .

 

                                                                Grafiker  Rüstem Arasan / 7. sok G.O.P


 

 

 

Başınız ağrımaması için , inşaatın, proje ve şartlarına uygun yapılması için, her türlü referans ve güvence alabilmeniz için Hüdaverdi Yapı' yı tercih etmenizi tavsiye ederim.

 

                                                             Hepşen Apartmanı / BAKİ HEPŞENOĞLU


 

 

2008 yılında inşaat için yapılan görüşmenin ardından  Hüdaverdi Yapı ile   anlaşmaya varmıştık. Eski binanın yıkımından başlayıp, inşaatın bütün safhalarında Hüdaverdi Yapı devamlı inşaatın başında bulunmaları, en ufak detayla dahi ilgilenmeleri sonucu, bu kadar senedir huzur içinde oturmaktayız. Teşekkürlerimle.

                                                                  Akın apartmanı / ÖNDER KAYA


 

 

Hiç bir gecikme olmadan zamanında yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile projenizi teslim aldım. İnşaat sürecinde ve sonrasında mühendislerinizin, mimarlarınızın yakın ilgisi ve desteğini gördüm. Yaptığıız işçilikten ve igilinizden dolayı tüm Hüdaverdi Yapı çaşınlarına Nazar apartmanı olarak çok teşekkür ederiz.

 

                                                   Arsa sahibi / HASAN CİN